Muži v nedeľu predpoludním nazbierali o niečo väčšiu kvalitu ako pred týždňom na Malacky a išli sa pobiť o veľké prekvapenie na úkor Bečka Slovana….

14.kolo III. ligy

Slovan „B“ – FK Vajnory    6:0  (5:0)

góly: 15., 16. a 38.Petráš, 24.Herman, 44.Hrnčár, 50.Kitka

zostava: Boršovský – Mi.Sokol, Ma.Sokol (73.Depeš), Zeman, Čík – Porubčanský, Rejžek (83.Meško), Fekete, Kozár, Bľanda – Jakubec (60.Zemeš)

Bomba nevybuchla…. Posledný odolával na trávniku prvého len štvrťhodinu. Skúsenosť, technika a cit pri bránení vlastnej polovice nám na rýchlych energických mladíkov v belasom nestačili. Inkasovali sme aj pár lacnejších gólov. Niekoľko náznakov na druhej strane sme nedotiahli do konca, rozhodca nám uprel pokutový kop a prvý polčas sme prehrali 0:5. Vyzeralo to na podobný debakel ako v minulej sezóne, keď sme so Slovanom prehrali doma 0:8 a v Prievoze na bývalom Rapide dokonca 0:11. Po zmene strán ale súper nehral tak koncentrovane, rozchytal sa náš Marek v bráne a inkasovali sme už len raz. V tomto súboji sa od nás nič iné ako prehra nečakalo, ale o týždeň to bude pri rozlúčke s jeseňou doma s Rusovcami o inom. Potrebujeme vyhrať. Snáď sa dajú dokopy naši zranení hráči a prídu nás povzbudiť aj fanúšikovia.