Po 15 mesiacoch sme sa znovu stretli aj na spoločenskej akcii, teda nie klasicky na ihrisku. Druhý ročník futbalovej zábavy sa tentoraz konal v sobotu 2.2. Pôvodný novembrový termín kolidoval so sviatkom Všetkých svätých, tak sme radšej podujatie posunuli. Každoročné stretnutie by ale malo byť skôr v jesennom termíne.

Takmer 130 hostí, 2 tanečné vystúpenia, 21 pekných cien v tombole, tanec, hudba, dobré vajnorské víno. Táto kombinácia udržala najskalnejších vo veľkej sále Domu kultúry až do „záverečnej“. Fanúšikovia FK, Vajnoráci, ale aj ostatní, ktorí sa chceli zabaviť, si prišli na svoje. Už na začiatku večera nás krásnym spevom a tancom zahrial ľudovými rytmami súbor Technik, ktorý umelecky vedie Vajnoráčka Ľubka Mešková. Potom sa dostal k slovu DJ Live. Parádna vsuvka brušných tanečníc zo skupiny Tribaladia taktiež pomohla navodiť tú správnu atmosféru. Ako obyčajne sme ponúkli prítomným aj bonus. Chalanom z AJ teamu sa podarilo osloviť viacero ochotných ľudí a firiem, ktoré prispeli do tomboly. Ide o firmy Veracomp, Evision, Krombacher, Tatrakom, Blumetal Clinic či samotný AJ Team. Ceny ponúkli aj VUS Technik, reštaurácia Blue Bear, z pomedzi jednotlivcov Igor Zeman, Jaro Križan, Marián Zeman, Monika Fulajtárová, Monika Debnárová i Miška Dzimková. Futbalový klub podporili aj tí, ktorí si lístky do tomboly zakúpili. Hlavnú cenu, elektrokolobežku, ktorú víťazka okamžite pokrstila pádom J, venovala firma ABASK recycling…. Všetkým patrí veľká vďaka.

V podobnom duchu sa stretneme znovu 8.novembra. Snáď aj s vyšším počtom hráčov A-tímu s partnerkami, zástupcov našich „Starých pánov“ či rodičov našich malých futbalistov.