2.kolo IV. Ligy   (18.8.)

TJ Záhoran Kostolište – FK Vajnory   7:2  (4:0)

gól: 6.,12. a 21.Sirota, 42.,49. a 67. Vismek, 73. Tuhovčák – 59. Bagin, 75. Valúch (vl.)

zostava: Brndiar – Belobrad (65. Šály), Kyjovský, M. Zdráhal, Zeman – Kozár, Rafaj, Bagin (65.Depeš), Jakubec (65.Gabura) – Duchoň(22. Osvald), Cintavý (46. Tymkovych)

Dostať v druhom kole sedmičku v Kostolišti (2:7) bolo veľmi nečakané. Hlavne po dobre zvládnutom vstupe do sezóny s Čunovom (8:0). Našťastie chalani taký otras zvládli, keďže aj druhý domáci duel nového ročníka zvládli. So Závodom sa chvíľu rozbiehali, ale s pribúdajúcim časom sa prejavila vyššia kvalita.

3.kolo IV. Ligy   (25.8.)

FK Vajnory – Závod    5:0  (2:0)

gól: 11.Bagin, 37.Zeman, 52.Jakubec, 64.Rafaj, 83.Belobrad

zostava: Boršovský – Miženko, Belobrad, Chorvatovič, Zeman – Bahna (46.Duchoň), Rafaj (70.Šály), Kozár (77.Tymkovych), Škrabák, Bagin (77.Depeš) – Jakubec (61.Osvald)

Dôraz sme kládli na to, aby sme nerobili také ľahkovážne chyby ako týždeň predtým v Kostolišti. Strácali sme tam zbytočne lopty v strede poľa a nepremieňali sme šance. Proti Závodu bola hra v prvom polčase ako tak vyrovnaná. Do šatne sme ale zišli s dvojgólovým náskokom po góloch Bagu a Zemáka. V druhom polčase sme už súpera prevýšili, o čom hovorí aj konečné skóre. Pochvalu si zaslúži brankár Marek Boršovský, ktorý vychytal za vajnorské Ačko prvú nulu. Teší hlavne celkové zlepšenia tímového výkonu oproti nepodarenému zápasu v Kostolišti. Pomohli k tomu aj skúsenosti hráčov, ktorí tam chýbali.

4.kolo IV. Ligy (1.9.)

TJ Veľké Leváre – FK Vajnory 1:4 (0:2)

gól: 62.Daniel – 22.Zeman, 30.Rafaj, 57.Škrabák, 87.Cintavý

zostava: Boršovský – Kyjovský, Belobrad, Chorvatovič, Osvald (87. Šály) – Bahna (63. Cintavý, 87. Meško), Rafaj (82. Depeš), Zeman, Škrabák, Rick – Jakubec (54.Genčúr)

Vo veľkom teple, ale na krásnom a veľkom ihrisku sme sa prvých 10 minút hľadali, no postupne sa naša hra zlepšovala. Vytvárali sme si šance a v rozpätí 10 minút sme dali dva pekne góly. Až do polčasu sme po nich kontrolovali hru. Druhý polčas sme nezačali najlepšie. Súper mal viac lopty na kopačkách, ale naša obrana pracovala dobre a z brejku sme dali 3.gól. Ten rozhodol. V druhom polčase už hra nemala také tempo, no bezpečne sme si ustrážili tri body. Všetkým hráčov treba pochváliť. Výhra bola vo veľkom teple ťažko vydretá, a o to viac teší. V nasledujúcom kole (v nedeľu 8.9. o 16:30) privítame Lamač.