Mužstvá prípravky vo vsetkých kategóriách U9, U10 a U11 začali svoju sezónu 7.9.2019 na ihrisku Lafranconi. Počasie už bolo viac jesenné ako letné.  Hlavne v kategórii U9 to bol pre väčšinu mladých futbalistov prvý „ligový“ zápas rovnako ako aj pre ich trénera Angeloviča v tejto kategórii vo farbách FK Vajnory. Veríme, že nielen rodičia ale aj ďaľší fanúšikovia mladých nádejí si nájdu čas a prídu ich povzbudiť nasledujúce kolo, ktoré odohrajú doma 14.9.2019 /sobota/ postupne od 8:45  kat. U11, 10:00 kat. U10 a 11:15 kat. U9 proti súperovi s Petržalky.

Patrik Mozoľa, tréner U11: „Chlapcom bola od úvodných minút prízvukovaná bojovnosť a tí si vzali tieto slová k srdcu. Napriek prehre s kvalitným súperom, chlapci z najstaršej vajnorskej prípravky neboli odovzdaným súperom. Špeciálne by som chcel vyzdvihnúť výkony trojice Cyril Obuch v bránke, Riška Baroša a Kuba Kasandra. Najma posledný menovaný, Kubo, sa vďaka svojej neustálej snahe dostával do viacerých sľubných streleckých pozícii. Verím že nasledujúce zápasy našej u11 sa budú odvíjať v podobnom duchu.“

Radoslav Kováč, tréner U10: Aj napriek tomu že dva dni pršalo, umelá tráva a most Lafranconi vytvoril dobré podmienky na futbal. V úvode sme nezačali dobre, ale potom sa zápas niesol skôr v našej réžii. Všetci naši hráči podali snaživý a súdržný výkon a bola radosť sa nato pozerať. Excelovali najmä Jakub a Lukáš Račkovci, ktorým spoluhráči prihrali na všetkých 8 gólov. 

Stanislav Angelovič, tréner U9: Chcem pochváliť všetkých chlapcov ,ktorí nastúpili v zápase, keďže nastúpili na prvý súťažný zápas v živote a vydali zo seba maximum. Ich snaha bola rovnako veľká ako v tréningu a strelené 3 góly budú pre nich povzbudením do ďalšej práce.