V nedeľu sme odohrali veľmi zaujímavý zápas s Lamačom. Ak už začína byť zvykom, v našich dueloch padá veľa gólov a inak tomu nebolo ani teraz. V doterajších piatich súbojoch FK Vajnory v novej sezóne padlo 35 gólov (skóre 24:11), čo znamená neuveriteľný a pre diváka veľmi atraktívny priemer 7 gólov na stretnutie.

5.kolo IV. Ligy   (8.9.)

FK Vajnory – Lamač    5:3  (1:2)

gól: 28. a 66.Bagin, 73.Škrabák, 74.Genčúr, 86.Rafaj – 15.a 41.Štilla, 53.Stano

zostava: Boršovský – Miženko (70.Depeš), Belobrad, Chorvatovič, Kyjovský – Rafaj (87.Cintavý), Zeman (46.Genčúr), Škrabák (88.Meško), Rick, Bagin – Jakubec (46.Duchoň)

Začiatok proti Lamaču bol z našej strany ospalý. Menej sme behali a vôbec sme sa nevedeli presadiť cez dobre organizovanú obranu súpera. Pridalo sa k tomu pár strát, pokazených prihrávok a individuálnych chýb, čo vyústilo do do polčasového stavu 1:2. No a na začiatku druhého polčasu sme inkasovali znovu a nevyzeralo to s nami najlepšie. No od tohto momentu akokeby sme sa prebrali a začali viac behať, vyhrávať súboje a dostávať súpera pod tlak. Za daných okolností nám asi málokto veril, no vďaka veľkej chuti po výhre a bojovnosti sme súdržnosťou a krásnymi gólmi otočili na 5:3. Táto výhra teší o to viac, že sme sa neopustili, ale naopak zabojovali aj za nepriaznivého stavu a dokázali za 25 minút stav úplne zmeniť. Najbližšiu nedeľu cestujeme do Zohoru, kde hráva domáce zápasy Karlova Ves.