FK Vajnory – MŠK Iskra Petržalka  /sobota 14.9.2019/

Patrik Mozola U11: V prvom polčase dominovali hostia a my sme hrozili z rýchlych protiútokov, z ktorých sa nám však gól streliť nepodarilo. Našu streleckú smolu zlomil až v druhom polčase po peknom priamom kope Dávid Blaho, ktorý tak zaznamenal náš prvý presný zásah v súťaži. Verím že ich na našom konte bude pribúdať stále viac.

Richard Fekete U10 : V sobotu predpoludním som vystriedal na lavičke U10 dovolenkujúceho trénera Rada Kováča a mal som možnosť znovu si vychutnať, aké sú naše deti šikovné. K dispozícii som mal brankára (Filip Nagy) a 13 hráčov do poľa (Vanková, J.Račko, L.Račko, Lásik, Koniarik, Michalík, Tomeček, Dunda, Sivý, Kašický, Marenčík, Semančín, Sekera). Dali sme krásnych 7 gólov – Lukáš Račko 4 a po jednom jeho brat Jakub, Marko Koniarik a Leo Tomeček. Leova bomba, keď trafil loptu vo vzduchu priamym priehlavkom, bola excelentná. Za snahu chválim všetky deti. Prihodil by som aj poznámku k trénerovi súpera, ktorý na tejto úrovni sledoval čas viac ako finalisti Ligy Majstrov, ale mám úctu k šedinám. Vo Vajnoroch sme ale zvolili úplne inú cestu.

Stanislav Angelovič U9: Musím pochváliť všetky deti za obrovskú snahu proti fyzicky zdatnému súperovi. Aj napriek konečnému výsledku bolo vidieť posun oproti poslednému zápasu, a to je v tomto momente najdôležitejšie.