Na zápas 6.kola sme cestovali do Zohoru, kde hráva domáce zápasy Karlova Ves, ktorej vlastné ihrisko je na mužské súťaže príliš malé. Po dlhej ceste na Záhorie nás privítal v krásnom počasí nádherný areál, ktorý je skutočným centrom obce. A aj parádny „autobus“ postavený pred pokutovým územím súpera.

 

6.kolo IV. Ligy   (15.9.)

Karlova Ves – FK Vajnory    1:1   (1:1)

gól: 21. Gregor – 42. Rafaj

zostava: Brndiar – Jakubec (68.Meško), Belobrad, Chorvatovič, Osvald (62.Čík) – Duchoň, Zeman (61.Fekete), Kozár, Škrabák, Rafaj – Genčúr (84.Šály)

Človek by si povedal, že IV.liga je o hravom futbale, ktorý baví hráčov aj divákov. Karlova Ves to ale poňala trochu inak. Vediac, že v našom mužstve je veľa skvelých technických hráčov postavila celú stratégiu na obrane a kazení, pričom smerom dopredu len nakopávala loptu na útočníka, ktorý si o sebe myslí, že je najrýchlejší na Svete (asi preto hrávaš v Karlovke Zachar J ).  Nášmu protivníkovi za to ďakujem ! Prečo? Môžeme totiž očakávať, že práve takto na nás budú niektoré tímy hrať. A teraz je na nás, aby sme boli dostatočne múdri na to, aby sme ich aj tak zdolali. Musíme nájsť protizbraň. Na takých ihriskách ako v Zohore to ale nebude ľahké. Pri tvorbe postupného útoku na tvrdom teréne súčasné pružné lopty skáču inak. A v Zohore tvrdá plocha bola. Takže sme mali držanie lopty tak 80 %, ale šance vlastne žiadne. Mimo štandartiek. Vždy sme v kľúčovom momente zlyhali. Náš gól bol ale krásny. Jožo Genčúr pustil prihrávku pomedzi nohy a za jeho chrbtom úplne voľný Dušky bol odrazu sám pred brankárom. Štýl Manchestru United z čias útočníkov Dwighta Yorka a Andyho Cola. Potom sme už ale väčšinou narážali na sústredenú prehustenú obranu. Námet na zamyslenie, čo s tým nabudúce. Najbližšie tri kolá hráme doma – vo štvrtok 19.9. o 16:30 so Slovenským Grobom, v nedeľu 22.9. o 16:00 s Pezinkom (Cajla) a budúcu nedeľu 29.9. o 16:00 s Jakubovom. Všetci ste vítaní….

P.S.: v sobotu 21.9. Vás očakávame aj na Vajnorskej penalte, nezabudnite