Prípravky majú za sebou ďalšie dve kolá svojej súťaze. V sobotu 28.9.2019 privítali doma hostí z Dúbravky a v stredu 2.10.2019 odohrali zápas na ihrisku pri Mladej Garde proti súperovi z Rače.

Stanislav Angelovič, tréner U9: Zápas proti súperovi z Dúbravky sa hral v daždivom počasí a naše deti si mohli prvýkrát vyskúšať hrať zápas v takýchto podmienkach. Popasovali sa s tým veľmi dobre a vydali zo seba maximum svojich možností a aj keď neboli odmenení gólom tak bolo vidieť zlepšenie oproti minulým zápasom.

Stanislav Angelovič, tréner U9: S Račou nás privítalo opäť upršané počasie a umelá tráva, ale naše deti ho zvládli na výbornú. Všetci od brankára až po posledného útočníka podali výborné výkony a najväčšou odmenou boli pre nich strelené 3 góly. Je to pre nás všetkých povzbudenie do ďalšej práce ktorá je ešte pred nami.

Radoslav Kováč, tréner U10: Zostava: Brankár – Max Méry, Leo Michalík, Leo Tomeček, Alica Vanková, Lukáš Račko, Marko Koniarik, Lukáš Sivý, Filip Nagy, Kristián Lásik, Alan Dunda, Jozef Semančín, Jakub Sekera, Werner Marenčík, Jakub Račko, Patrik Samuel Kašický.
V ideálnom počasí na futbal sme nastúpili proti zdatnému súperovi z Dúbravky. Zápas bol vyrovnaný o čom svedčí aj výsledok. Viac z hry sme mali my a súper zase hrozil z rýchlych protiútokov. Na našich hráčov tlačím aby sme rozohrávali od brankára cez prihrávku adresne a nie nákopom. Z toho vyplýva že budeme robiť aj viac chýb, čo sa ukázalo aj v dnešnom zápase. Napriek tomu Maxo dnes podal fantastický výkon a viac krát loptu rozohral ako Manuel Neuer. V zápase bolo cítiť silné emócie (dokonca aj slzy), chuť po víťazstve a tak to má byť.

Radoslav Kováč, tréner U10: Zostava: Brankár – Filip Nagy, Hráči: Max Méry, Leo Michalík, Leo Tomeček, Alica Vanková, Lukáš Račko, Marko Koniarik, Lukáš Sivý, Kristián Lásik, Alan Dunda, Jozef Semančín, Jakub Sekera, Werner Marenčík, Jakub Račko, Patrik Samuel Kašický, Adam Frimer
V daždivom a chladnom počasí sme na umelej tráve na Mladej Garde odohrali v stredu zápas proti Rači. Úvod stretnutia sa niesol jednoznačne v réžií domácich, ktorý nás predčili hlavne v pohybe, individuálnych herných činností a najmä v zakončení. Zatiaľ čo my sme sa stihli vrátiť s jedným hráčom, súper mal 2 – 3 hráčov neobsadených pred našou bránou. Mrzí ma, že sme si viac nedovolili a často kráť len odkopávali loptu. Nakopla nás až krásna strela Adama Frimera ktorá skončila v bráne súpera. Začali sme si viac veriť, získali sebavedomie a dovolím si povedať, že odvtedy bola hra vyrovnaná, keď sa dobrým výkonom prezentovali aj Werner a tradične bratia Račkovci, Jožko Semančín,ale aj viacerí hráči.

Patrik Mozola, tréner U11: Nastúpili proti šikovnému súperovi- chlapcom z Dúbravky. Treba športovo uznať že náš súper nás v mnohých herných situáciách predčil, ale nás môže aspoň prvý gól, vsietený z hry. Prišiel po peknej kolmici na Bruna Gazárka, ktorý si zoči-voči dúbravskemu brankárovi poradil na výbornú.