V sobotu doobeda už tradične patrí ihrisko našim najmenším prípravkárom v kategóriách U9, U10 a U11. Tentokrát privítali súpera zo Záhorskej Bystrice.

Stanislav Angelovič, U9: Gratulujem všetkým deťom k dnešnému výkonu a výsledku. Naše odhodlanie a snaha boli dnes odmenené aj víťazstvom, ktoré nech je povzbudením do ďalšej práce. Strelili sme 7 gólov čo je výsledok výbornej práce celého mužstva na čele s našim brankárom. Deti boli po zápase šťastné a to je dôvod prečo sa oplatí poctivo pracovať na každom tréningu.

Radoslav Kováč, U10: Zostava: Brankár – Max Méry, Hráči: Filip Nagy, Leo Tomeček, Alica Vanková, Lukáš Račko, Marko Koniarik, Lukáš Sivý, Kristián Lásik, Alan Dunda, Jozef Semančín, Jakub Sekera, Werner Marenčík, Jakub Račko, Adam Frimer  

Od začiatku stretnutia sme jasne herne dominovali nad súperom, ktorý však vedel potrestať gólom každú našu chybu v obrane. Prezentovali sme sa peknými kombináciami ako aj individuálnymi akciami a to hlavne 1 na 1, kde sme súpera jednoznačne predčili. Za nás skórovali viacerí hráči čo má veľmi teší. Dúfam že nám tento zápas dodal množstvo sebavedomia a podobným výkonom sa budeme prezentovať aj nasledujúci zápas vo Vrakuni.  

Patrik Mozola, U11: Za zmienku v zápase určite stojí pekná kontra, ktorou sme otvorili skóre, kedy Bruno Gazarek prihral do prázdnej bránky Filipovi Farkašovi. Tradične výborne zachytal Cyril ktorému spoluhráči môžu ďakovať.