Uplynulý víkend malo seniorské mužstvo voľno, kedže tím FK Dúbravka sa odhlásil zo súťaže. Celý futbalový víkend sa odohral len v mládežníckych kategóriách mimo nášho ihriska. Najmladšie prípravky cestovali do Vrakune už v sobotu 19.10.2019, mladší žiaci v nedeľu 20.10.2019 do Rovinky a starší žiaci rovnako v nedeľu do Miloslavova.

Stanislav Angelovič, U9: Dnešný zápas sa hral na ťažšom teréne a v sychravom počasí, s čím sa naše deti dobre popasovali a snažili sa ako najviac vedeli. Hoci bol súper fyzicky zdatnejší a dal viac gólov patrí za dnešný bojovný výkon našim deťom veľká pochvala. Ďalším pozitívom boli 2 strelené góly do siete súpera.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Radoslav Kováč, U10: Zostava: Brankár – Filip Nagy, Hráči: Max Méry, Leo Tomeček, Alica Vanková, Lukáš Račko, Marko Koniarik, Lukáš Sivý, Alan Dunda, Jozef Semančín, Werner Marenčík, Jakub Račko, Adam Frimer, Patrik Kašický

Vo Vrakuni sme pomiešali zostavou oboch šestiek a tak isto aj pozíciami hráčov čo sa zdá ako dobrý krok. Aj napriek tomu že bol zápas vyrovnaný, tak gólové šance sme mali prevažne my. Strelecky sme sa presadili hlavne rýchlymi protiútkmi, kde sa blysol hlavne Jakub Račko. V obrane držali opraty Lukáš Račko a Leo Tomeček. Veľmi dôležitý a pekný gól na 2:1 strelil Marko Koniarik. Radosť v mužstve po každom strelenom góle je obrovská a dodáva nám to množstvo energie a sily.    

Patrik Mozola, U11: Zápas priniesol veľmi netradične iba dva góly a my sme veľmi radi že jeden z nich sme strelili aj my. Strelil ho Bruno Gazarek po nájazde na brankára. Vyzdvihnúť by som chcel výkony výborne chytajúceho Cyrila, Dara Richtera a Kuba Kasandra, ktorí svojou aktivitou a bojovnosťou príkladne ukazujú ako ma vyzerať zápasové nasadenie. Verím, že zápas vo Vrakuni bude dobrou motiváciou pre chlapcov do dalších zápasov.

 

Andrej Kulčár, U13: Domáci sa od začiatku prezentovali silovou hrou, ktorá vyplývala z ich výškovej prevahy. Napriek tomu naši chalani dokázali svojou bojovnosťou a hrou držať krok so súperom, ktorý zápas rozhodol vo svoj prospech až v samom závere.