Po vianočných prázdninách sme sa stretli oddýchnutí a plní chuti sa hrať a baviť sa futbalom ale inými športovými aktivitami. Do nášho týždenného plánu nám pribudol okrem gymnastiky aj hokej, ktorý máme každú stredu. Chalanov ,,Winter classic“ nesmierne baví a dávajú to najavo svojim nasadením pri korčuliarských súťažiach a pri hokeji. Takisto pokračujeme v ZHL na Pántoch, kde chodí vždy nominovaných 10 hráčov, keď šancu dostáva každý hráč. 

Oproti prvým zápasom v hale je vidieť lepší progres a to hlavne v ponukovej činnosti a zakladaní útoku od brankára, keď skoro všetci hráči pochopili príležitosť pomocnej prihrávky s brankárom. No a naši brankári Filip Nagy a Maxo Méry pochopili že konštruktívne rozohrať loptu je lepšie ako odkopnúť ju dopredu.

Hlavným našim celoročným cieľom je však hra 1:1. Perfektne zmáknutú hru 1:1 majú bratia Račkovci, J.Semančín, rýchlo sa k ním približujú Marko Koniarik, Luky Sivý, Patrik Kašický, Werner Marenčík, Leo Tomeček, ale aj ostatní robia veľký progres. 

Radoslav Kováč, tréner U10