Posledné dva zápasy ZHL sme odohrali proti FK Rača a to U11 a U10.

V prvom zápase nás hráči U11 z Rače predčili iba v prvom polčase. V tom druhom sa role vymenili a zápas sa presunul na súperovu polovicu. V prvom rade nás v tomto zápase zdobila bojovnosť, nebojácnosť v súbojoch a šikovnosť v hre 1:1 a samozrejme super výkon Filipa Nagyho, ktorý vychytal množstvo šancí súpera, skvele rozohrával a zakladal tak naše útoky. Vyrovnávajúci gól skóroval Lukáš Račko, mňa však viac potešil jeho prienik z obrany, keď sa zasekávačkami presadil pri čiare cez dvoch hráčov a zakončoval.   

Druhý a posledný zápas o umiestnenie proti U10 bol omnoho nervóznejší aj z toho dôvodu, že súper hral na hranici regulérnosti. Vyzdvihnúť musím dva zápasové momenty a to keď sa Jožko Semančín krásne uvoľnil od súpera, sťahovačkou sa presadil cez obrancu a prihral Lukášovi Račkovi, ktorý s prehľadom skóroval. Druhý moment a to prihrávkovi reťazec začal znova u brankára  Maxa-Leo-Maxo-Marko-Leo- Jakub Račko. ktorý skóroval krásny gól z uhla.

Po konci ZHL si dovolím tvrdiť, že ak by sa nehralo na góly, ale body by sa počítali za kľučky a presadenie sa cez súpera v hre 1:1, tak by sme vyhrali celú ZHL. Je to ukazovateľ našich tréningov, kde je náš hlavný cieľ práve hra jeden proti jednému a v tomto budeme pokračovať.

Tréner U10 Radoslav Kováč