Pred týždňom sme odohrali zápas proti Sencu v Igrame, kde má mužstvo Senca náhradne ihrisko, keďže majú niekoľko hráčov práve z Igramu. Ťažký terén a super nasvedčoval o tom, že zápas nebude jednoduchý, ale od začiatku sme ho zobrali do vlastných rúk. Lepšie sme kombinovali a hlavne vyhrávali súboje 1:1 čo sa ukázalo ako rozhodujúci faktor. K tomu nás podržala aj koncovka, takže už do polčasu bolo 4:0. Po polčase sa chalani pravdepodobne uspokojili s výsledkom a čoraz častejšie sa začal presadzovať aj súper. Zápas sme však dotiahli do víťazného konca. V tomto zápase treba vyzdvihnúť kolektívnosť nad výkon jednotlivcov.

Zápas proti Vrakuni sme hrali vo Sv. Jure aby sme vytvorili domáce prostredie pre piatich chalanov z Jura, ktorý nás posilnili od začiatku sezóny. Po vyrovnanom začiatku mal súper obrovskú šancu otvoriť skóre, ale trafil len konštrukciu brány čo nás nakoplo a zobudilo.  Naša efektivita v koncovke zatieňovala  aj nedostatky ktoré sa v zápase objavovali. K bojovnému výkonu Jakuba Puchera a streleckému apetítu Jakuba Kulu sa pridali aj ostatní a mohli sme oslavovať ďalšie víťazstvo.

O týždeň hráme prípravný zápas proti Akadémií Petržalka U16, ktorí majú takisto voľné kolo. Šancu dostanú hlavne noví chalani a tí, ktorí menej hrávajú.