Výber U12 mal znovu voľno, po presunutí zápasu s Ružinovom nasledovala ďalšia pauza, pretože Dúbravka svoj tím odhlásila zo súťaže. V stredu predohrávali svoj duel dorastenci, ostatné tímy mali klasický program v priebehu krásneho slnečného víkendu. Spolu nastrieľali vo vajnorských farbách 10 gólov.

U10 + U11

Prípravka má za sebou ďalší domáci dvojzápas hraný súbežne. Tentoraz s SDM Domino B. Starší výber mal na striedanie 3 hráčov, vďaka čomu bola rotácia na postoch ustálená. A to sa prejavilo. Okrem tradičných boľačiek (tlačenie sa k sebe, resp. občas pridlhé držanie lopty) sme sa kvalitatívne posunuli v kombinácii aj v množstve striel (naše góly dali Timo Palčák. Adam Kusala, Šimon Krumpolec a Jakub Fintor). Teší aj to, ako statočne sa chalani vyrovnali so systémom súpera a ako suverénne si počínal v bráne Rišo Kulčár, „požičaný“ od mladších žiakov. U10 mala k dispozícii dvoch náhradníkov. Na lavičke tentoraz vypomáhal ako tréner Andrej Kulčár. Oba naše góly strelil Jakub Račko. Súboj bol testom pre brankára Cyrila Obucha, ktorý toho veľa zvládol.

U13

Mladší žiaci trénera Vajdu hrali špecifický duel. V nedeľu doobeda vo Svätom Juri proti miestnym dievčatám. Celý čas to bol súboj na jednu bránu, domáce len občas vybehli do brejku, ale tie naši likvidovali. Cez prehustenú obranu sa im nedarilo presadiť kombináciou. V poslednej fáze urobili vždy nejakú chybičku. Súpera načali dvomi strelami z diaľky (Samo Galbavý a Mišo Meško). V druhom polčase sa šance rodili ako na páse, jednu zo svojich premenil Lukáš Malovec. Často chalanom chýbalo len viac sa oprieť do lopty a lepšie zamieriť.

U17

Predohrávka posledného zápasu základnej časti vo Vrakuni nedopadla dobre. Tréner Rado Kováč súhlasil s posunom na stredu. Mužstvo, ktoré predtým prehralo všetkých 13 zápasov, uhralo 1.bod v sezóne práve proti Vajnorom. Naši dorastenci rýchlo viedli, už od 4.minúty (gól Rastislaw Nowak), lenže poistka herne lepšieho kolektívu sa nekonala a v 2.polčase domáci vyrovnali. Výsledok 1:1 nie je tragédiou, mrzí ale, že nám zobral nádej na postup do nadstavby so silnejšími súpermi.