Posledný týždeň v FK Vajnory sa niesol hlavne v duchu príprav na zápas mužov proti Bčku Slovana. Museli sme pred nedeľným vrcholom vyriešiť niekoľko organizačných zmien, aby sme po nepríjemných udalostiach s Tomášovom dali všetko do poriadku. Tak ako u seniorov, aj zápasy našich mládežníckych tímov boli skutočným futbalovým bombardovaním, v ktorom padalo veľké množstvo gólov.

U10 + U11

Prípravka ich veľa dostala. V priebehu jediného usmokleného dňa v týždni, teda vo štvrtok, sme sa zbierali na Drieňovej s problémami. Nečudo, veď išlo o pracovný deň a prvá skupina začínala proti Interu už o 16:00. Do brány sa tentoraz na skúšku postavil Tomáš Gero a držal sa hrdinsky. Presvedčil sa ale, že proti kvalitnému protivníkovi nie je tento post veľmi príjemný. Náš jediný gól dal Paľko Uhlár. Ak by sme ukázali viac odvahy, mohli prísť aj ďalšie. Druhá skupina, tentoraz pod vedením Patrika Mozolu, bola taktiež takmer výlučne v defenzíve. Nedokázali sme brániť lavínovité útoky domácich. Chlapci sa snažili, pár šancí mali, veľa ale záviselo od Cyrila Obucha v bráne. Cez víkend si väčšina detí od futbalu oddýchla. 

U12

V najväčšej horúčave v nedeľu poobede sa popasovali Kulčárovci s náročnými podmienkami v Šamoríne. 1.polčas bol z našej strany v poriadku, dali sme aj dva góly (Jakub Kemeník, Martin Uhlár), postupom času sa ale prejavili posuny v zostave, menší počet hráčov, tréningové výpadky a tým pádom samozrejme aj únava. Posledná 5-minútovka trochu degradovala snahu chlapcov, dostali v nej viacero zbytočných gólov.

U13

Domino B bolo ľahkým sústom pre družstvo trénera Vajdu. V nedeľu predpoludním na našom ihrisku sa činil hlavne Max Brom, ktorý nasúkal súperovi pekných 5 gólov. Pridali sa aj Dominika Tranžíková (3), Samo Galbavý (2) a Milan Katrenčík (1). Tentoraz ku kombinácii pridali naše nádeje aj lepšie zakončenie a celozápasovú prevahu pretavili do množstva gólovej radosti.

U17

Podobne na tom boli aj dorastenci hneď potom. V kanonáde strelili FKP Dúbravka tiež 11 gólov. Hneď traja hráči zaznamenali hetrik (Dávid Pusztai, Jakub Pucher a Rastislav Nowak), k tomu prihodili svoj zásah aj ďalší dvaja (Matej Kula, Igor Rohoň). Škoda len, že sme mali veľké diery v obrane, a trestal aj súper. Presadil sa päť krát. Napriek tomu zaznamenal tím Rada Kováča pozitívny vstup do nadstavby o umiestnenie.