23.kolo III. ligy

FK Vajnory – Slovan Bratislava „B“  0:8  (0:4)

góly: 9.Mašulovič, 13., 60.a 75.Hrnčár, 24., 31.a 49.Cmiljanič, 81.Petráš

zostava: Vöröš – Mi.Sokol, Ma.Sokol, Vanko, Čík (83.Velička) – Bľanda, Škrabák, W.Rischer (63.Sekot), Porubčanský (46.Uhler) – Nestorík (70.Zemeš), Zeman

Po tom, čo naše B-čko prehralo v sobotu s Chorvátskym Grobom 0:1, sa v domácom prostredí nevyznamenal ani A-tím. V historickom súboji, pretože značka Slovan bola u nás prvý raz, dostal podobne ako v jesennom vzájomnom zápase výprask.

Rýchlej kombinácii súpera sme odolávali len niekoľko minút. Krásne zakončenie Mašuloviča uvoľnilo zverencov Jána Kozáka mladšieho, takže v nasledujúcich minútach nemali problémy pridávať ďalšie góly. Akonáhle sme len trochu viac zaútočili, rýchlo hrajúci „Belasí“ prechádzali po krajoch do brejkov a ohrozovali našu bránu pri každej príležitosti. Jeho fyzická prevaha bola taká výrazná, že úplne zatienila technické schopnosti našich hráčov. Pozitívom je, že sa nám súboj so zvýšeným záujmom divákov podarilo zvládnuť po organizátorskej stránke. Pre mužstvo Vajnor, bojujúce o záchranu, prídu oveľa dôležitejšie súboje. Napríklad hneď ten najbližší na pôde posledného celku tabuľky zo Svätého Jura. V sobotu je výkop o 17:00.