21.kolo V.ligy

MŠK Iskra Petržalka – FK Vajnory  2:1  (2:0)

góly: 16.Pálfy, 33.Zemeš – 86.Porth

zostava: Porth – Jamrich, W.Rischer, Rejžek, Goga – Grendár (46.Fekete), Vulin, Bednárik, Gendiar, Pucher – Debnár

Veľké komplikácie nastali pri formovaní B-tímu (ale vlastne aj Ačka) pred víkendom. Všetci totiž hrali v sobotu. Rezerva nastupovala predpoludním v Petržalke na umelej tráve Iskry aj s dvomi 17-ročnými chalanmi v základe. Jakub Pucher a Richard Debnár veľmi dobre zapadli, nebáli sa hrať, kombinovali a sú veľkým prísľubom. Boli plnohodnotnými členmi tímu, ktorý síce strávil na súperovej polovici 85 minút zápasu, ale prehral. Viktor Porth pôsobil do svojich 15-tich ako brankár, po dlhom čase musel oprášiť základy. Niekoľko krát zachraňoval. V prvom polčase sme aj tak dvakrát inkasovali. Po prestávke sme úplne preorali postavenie, 6 hráčov zmenilo miesta a mleli sme domácich až do konca. Dali sme ale len jeden gól, v závere sa presadil hlavou po rohu náš brankársky objav. Kvalita nezvýraznená gólmi zostáva len v hypotetickej rovine, takže sme znovu prehrali. Tak ako týždeň predtým doma s Chorvátskym Grobom 0:1.