Počas uplynulého týždňa /štvrtok 24.10.2019/ opať aj naše deti boli súčasťou futbalového zápasu Slovan – Wolverhampton /1:2/. Hojná účasť a vykričané hlasivky detí boli určite príjemným spestrením futbalového života v našom klube.

Následne v sobotu 26.10.2019 prípravky privítali v poslednom zápase jesennej časti sezóny 2019/2020 súperov z Dúbravky.

Stanislav Angelovič. U9: V dnešnom poslednom stretnutí jesennej časti súťaže deti podali výborný výkon. Ich snaha bola odmenená 3 – mi gólmi a dôležitý bol hlavne posun každého jedného hráča a hráčky v porovnaní so začiatkom súťaže. V prestávke sa budeme snažiť každým tréningom a zápasom či už v telocvični alebo vonku rozvinúť potenciál každého nášho dieťaťa a aby sme videli takú istú radosť a nadšenie pre napredovanie ako dnes.

Radoslav Kováč U10: Zostava: Brankár – Max Méry, Leo Tomeček, Alica Vanková, Lukáš Račko, Marko Koniarik, Lukáš Sivý, Jozef Semančín, Werner Marenčík, Jakub Račko, Adam Frimer, Patrik Kašický, Kristián Lásik, Jakub Sekera. 

Posledný majstrovský zápas jesennej časti nám ukázal jasný príklad, prečo deti nemajú brat výsledok príliš vážne a majú si zápas užívať bez ohľadu aký je stav zápasu. Zápas bol úplne vyrovnaný aj herne a aj na gólové šance. Avšak do polčasu sme už viedli o 3 góly. Po výmene strán súper vyrovnal a my sme sa začali báť o výsledok. Na moje obrovské sklamanie sme si prestali veriť a začali sme odkopávať lopty. Prestali sme si pýtať lopty, aby sme náhodou nepokazili a nedostali z toho gól. V tom momente bolo ťažké upokojiť hráčov a vysvetliť im že o nič nejde a preto im to treba vysvetľovať a opakovať neustále už od prvých futbalových začiatkov. Nakoniec sme síce súpera zdolali, ale pre mňa je toto práve najväčšia medzera na ktorej musíme my tréneri ale aj rodičia popracovať.

Patrik Mozola, U11:Posledný jesenný zápas sme odohrali s jednoznačne najlepším výkonom. Zápas v ktorom padlo 18 gólov z toho 8 na našej strane, bol napínavý až do konca. Strelecky sa prebudil Ondro Hrušovský , autor 6 gólov a po jednom góle pridali Zinko Nguyen a Filip Varga. Pochvala patrí všetkým chlapcom za bojovný výkon a sme radi že góly začíname strielať s väčšou pravidelnosťou.

 

V nedeľu pravidlene doma o 9:00 hráva mužstvo starších žiakov U15 pod vedením trénera Róberta Vajdu, ale tento víkend mali voľno. Tradične po U15 nastupujú mladší žiaci U11 pod vedením trénera Andreja Kulčára proti susednému Chorvátskemu Grobu.

Andrej Kulčár, U13: Domáci zápas proti Chorvátskemu Grobu v krásnom slnečnom počasí mal výdatnú divácku podporu na oboch stranách. Chalanov treba pochváliť za aktívnu a peknú kombinačnú hru, napriek tomu že sa im nedarilo zakončenie. Nevzdali sa, bojovali a na konci si opäť raz mohli zakričať víťazný pokrik.