Vajnoráci hrali v 4.kole opäť doma a znovu to nedopadlo dobre. Tréner Marcel Hulák povolal zo „zálohy“ Peťa Belobrada, v strede znovu nastúpil Rado Kováč. Chýbali zranený Mišo Andrela, dištancovaný Dávid Jakubec a stále aj náš mladý brankár Stano Mateleha. Veľkým pozitívom bolo, že na lavičke sedeli ďalší dvaja naši mladí odchovanci – Dávid Ondečko a Erik Kratochvíla. Proti Čunovu sme chceli napraviť zaváhanie s Kostolišťom, no výsledok bol rovnaký. Nemáme ani bod. Zápas to bol ale úplne iný ako týždeň predtým.

4.kolo IV. Ligy (30.8.2020)

FK VAJNORY – Čunovo   0:1   (0:0)

góly: 90.+ pk Šimunek

zostava: Boršovský – J.Bľanda, Vanko, Belobrad, Meško – Prince, Kováč (43.Cintavý), Gála (72.Zeman), K.Bľanda, Uhler  – Bodnar

Hostia prišli v prvom rade čakať na naše chyby. V úvode sme boli oveľa živší, lepšie a rýchlejšie sme kombinovali a súpera sme nepúšťali pred našu bránu. Lenže na druhej strane ihriska sme ani my neboli veľmi nebezpeční. Dokončiť sa nám podarilo len pár akcií, ale tá so zakončením Ivana Bodnara si určite gól pýtala. Postupne sa osmeľovalo aj Čunovo. Jeho pár nebezpečných striel zlikvidoval brankár Marek Boršovský.  V závere prvého polčasu sa zranil Rado Kováč a začal sa náš proces hľadania ideálneho rozostavenia. Tréner v druhej časti často menil posty hlavne ofenzívnym hráčom, správny mix ale nenašiel. Mohlo to byť ale úplne iné, ako by v 50.minúte premenil Ivan Bodnar penaltu. Zahral ju ako faulovaný hráč naozaj katastrofálne. Žiaľ, tento moment rozhodol. V 70.minúte sa prehnala nad ihriskom búrka a na 10 minút rozhodca zápas prerušil. Po prietrži sa ukázalo slniečko, ale odišla šťastena. Vajnory sa snažili o rozhodujúci gól určite viac, šance však neprichádzali. A všetko na nás spadlo v posledných sekundách, keď Maťo Meško neustál súboj na hranici pokutového územia, vyrobil penaltu a po jej premenení sme už nedostali šancu ani rozohrať. Tento týždeň hráme až dvakrát. Vo štvrtok na Trnávke proti Dominu (17:00) a potom opäť doma proti Závodu (16:30). Verme, že aj s Vašou pomocou sa nám podarí v oboch prípadoch bodovať.