Tretí krát za sebou Vajnory nevyhrali. Po domácich zakopnutiach s Kostolišťom a Čunovom sme ale vydolovali aspoň bod na Trnávke proti Dominu. Tréner Hulák mal na lavičke samú omladinu. Do brány sa postavil druhýkrát po príchode do Vajnor Stano Mateleha, pomohli staré pušky Peťo Belobrad a Palo Miženko. Hralo sa vo štvrtok v krásnom počasí.

5.kolo (3.9.)
DOMINO – FK VAJNORY 1:1

góly: 59.Rusnák – 86.K.Bľanda

zostava: Mateleha – Uhler, Belobrad, Vanko, Meško – Jakubec, K.Bľanda, J.Bľanda, Miženko – Prince (74.Gocký) – Bodnar

Ďalší dramatický zápas. Zdá sa, že v tomto ročníku IV.ligy sú mužstvá naozaj veľmi vyrovnané. Celkovo šancí veľa nebolo. Nedostávali sa do nich ani naše ofenzívne zbrane Samuel Prince a Ivan Bodnar, ktorý ale jednu obrovskú znovu zahodil. V druhom polčase sa pri čiare preštrikoval Jožko Bľanda a Ivan zakončoval osamotený zo štyroch metrov. Miesto umiestnenej strely ľavou nohou k vzdialenejšej žrdi si vybral špicák pravou k bližšej, kde stál brankár. Postupne nás stále viac zamestnával rozhodca, často si nevšímajúcu hru rukami zo strany domácich. Pozornosť nám chýbala po hodine hry, keď si kolmicu zle vyrátali Tomáš Uhler aj brankár Stano a domáci dôrazný strelec zakončoval nakoniec do prázdnej brány. Našťastie sme ale negatívne emócie v závere dokázali premeniť na tlak cez štandardky. Po rohu vyrovnal Kamil Bľanda, ktorý si našiel loptu v závare. No a veľa nechýbalo, aby o niekoľko minút, po ďalšom rohovom kope, nestrhol víťazstvo na našu stranu hlavičkujúci Maťo Vanko. K výhre chýbalo pol metra. Následne by už domáci nemali čas vyrovnať. Ďalšiu možnosť na pretrhnutie negatívnej série budeme mať v nedeľu o 16:30 doma proti Závodu. Príďte nás povzbudiť – „Vajnory do toho“.