Aktuálne logo FK vzniklo začiatkom roku 2016, keď sa vytvoril nový Výkonný výbor s 11 členmi (predseda Richard Fekete, tajomník Peter Belobrad, Pavol Miženko, Jaroslav Križan, bývalý predseda klubu Róbert Vajda, Martin Meško, Boris Patkoš, Ivan Depeš, Marián Zeman, Radoslav Koprda a hospodár Milan Horník). Autorom loga je Juraj Toman, Vajnorčan, ktorý kreatívne dopracoval hlavnú myšlienku nového prezidenta s doplňujúcimi návrhmi členov VV.

Logo rešpektuje minulosť, dotvára súčasnosť a naznačuje budúcnosť klubu. Je vytvorené zo všetkých klubových farieb (biela, belasá, čierna), ku ktorým bola pridaná červená.

Tvar písmena V vychádza z názvu obce, ale zároveň predstavuje slová ako „vízia“, „viera“, „víťazstvo“ či „vernosť“. Jeho ľavá strana v belasej a bielej farbe predstavuje futbalový klub, ktorý vznikol v roku 1933. Druhá strana symbolizuje Vajnory ako také. Rovnaký červený odtieň dominuje na obecnom erbe. Z neho sme prebrali aj strapec hrozna zvýrazňujúci naše tradície.

Z hornej časti je logo otvorené. Tak ako je klub otvorený ľuďom, fanúšikom, podporovateľom, nápadom, myšlienkam, kreativite. V dolnej časti sa obe vetvy spájajú, čo naznačuje spoluprácu pri zabezpečovaní chodu klubu i podobné ciele. Oba subjekty slúžia hlavne našim obyvateľom.

Logo dotvára novú indentitu klubu. Jeho hráči, deti i dospelí, reprezentujú všetkých v dedine. Nehrajú len za seba, ale aj za Vajnory. S hrdosťou…….

Richard Fekete, prezident FK